Dohajet air dünyanın her yerinden, bir havaalanın olduğu herhangi bir noktadan diğer bir noktaya hızlı bir şekilde en iyi hizmeti en iyi fiyat garantisiyle sizlere özel jet kiralama hizmeti sunmaktadır. Özel jet fiyatları taleplerinizi karşılayacak tecrübeye, teknik altyapıya ve profesyonel kadroya sahiptir.

Dohajet air havacılık sektöründeki deneyimiyle, profesyonel kadrosuyla, özel jet kiralama alanında sizlere kaliteli ve yaygın bir hizmet ağı sunmaktadır. Bugüne kadar pek çok özel uçak operasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olan Dohajet air, özel jet uçak müşteri portföyünde,

Üst düzey yöneticiler

Şirket sahipleri

Holding CEO’ları

Yerli ve yabancı sanatçılar

Dünyaca ünlü müzik grupları

Devlet başkanları

Diplomatlar

Haberciler

Yardım kuruluşları

Diğer çeşitli kurum ve kuruluşlar bulunmaktadır.

Özel jet kiralamak istediğinizde sürekli açık telefon numaralarımızdan bizi aramanız yeterlidir. Size en uygun programın ve paketin belirlenmesinin ardından gerekli operasyonel işlemleri hızlıca başlatıyoruz. Operasyonel süreçte ortaya çıkabilecek muhtemel problemleri (havalimanı izinlerinin istenilen kalkış izinleriyle uyumsuzluğu ya da gecikmesi, üst geçiş izinlerinin verilmemesi ya da iptali, vb.) profesyonel ekibimizle çözüme kavuşturmak ilk önceliğimizdir. Bunun ardından müşterilerimizi hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde varış noktasına götürmek hedefimizdir.

Özel jet kiralama taleplerinde ana politikamız hızlı bildirim ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının tam olarak karşılanmasıdır. VIP bir uçakla seyahatin verdiği tüm olanaklardan müşterilerimizin yararlanmalarını sağlıyoruz. Kiralama ihtiyaçlarında yüksek konfor, minimum fiyat ve uçuş emniyetinden ödün vermeksizin piyasa koşullarındaki en iyi seçenekleri zaman kaybetmeksizin değerli müşterilerimize sunarak çözüme kavuşturmak esas ilkelerimizden.

“Emniyet, nezaket ve memnuniyet” politikasıyla hizmet vermekte olan Dohajet air tüm süreç boyunca her daim sizinledir.

Size özel, konforlu, hızlı ve güvenli bir seyahat isteğinizde, taleplerinizi büyük bir özen ve gizlilik içinde karşılamaya hazır profesyonel kadromuz sürekli telefonun diğer ucundadır.

Özel jet kiralama süreci hızlıca bir telefonla veya online uçuş talebi yapılacak oluşturulabilir. Doğru jete karar verildikten sonra, gidilecek rotaya göre havayolu şirketi ülkenin iniş izni, havalimanı ppr, slot izinleri, üzerinden geçilecek ülkelerin üst geçiş izinleri ve havalimanı yer hizmetleri gibi bazı ayarlamalar yapar. Bu ayarlamalar, uçuşu direk olarak etkileyeceğinden, hatta uçuşun iptaline bile yol açabileceğinden çok önemlidir ki bu hiç istenmeyen bir durumdur.