from ₺0
Rezervasyon Yapın

Uçak Ambulans Hizmetleri

Oylanmamış

Süresi

Tur Tipi

Günlük Tur

Grup Seçeneği

Unlimited

Diller

___

Genel Bakış

Hava Ambulansı Hizmetlerimiz;
Tam teşekkülü Uçak ve Helikopter.
Kara ambulans hizmeti tarafımızca ücretsiz sağlanmaktadır.
Yoğun bakım için gerekli medikal ekip ve ekipman uçağımızın içinde bulunmaktadır
Türkiye’nin Tüm ilerine hava ambulans Hizmeti.
Doha Jet Air 11 yıldır aralıksız bir şekilde dünyanın her noktasına hizmet sunmaktadır.

Hava Ambulansı

Hizmetlerimiz;Türkiye’nin ve Dünyanın Her Noktasına hava Uçak ve Helikopter ambulans organizasyonlarını gerçekleştiren Doha Jet Air 11 yıldır aralıksız bir şekilde dünyanın her noktasına hizmet sunmaktadır.

Hava Ambulansı Hizmetlerimiz;

Türkiye’nin Tüm ilerine  hava ambulans organizasyonlarını gerçekleştiren Doha Jet  Air 11 yıldır aralıksız bir şekilde tüm dünyaya hizmet sunmaktadır.

Tam teşekkülü Uçak ve Helikopter ambulans konfigürasyonuna sahip olan özel ve helikopterlerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından ambulans uçak olarak yetkilendirilmiştir. Yoğun bakım için gerekli medikal ekip ve ekipman uçağımızın içinde bulunmaktadır (defi monitör, oxylog ve benzeri), hasta solunum cihazına bağlı olsa dahi sorunsuz bir şekilde transfer gerçekleştirilmektedir.

Transferlerimiz konusunda deneyimli uçuş ekibimiz ve hekim, yardımcı sağlık personeli eşliğinde tamamlamaktayız. Ayrıca, Türkiye sınırları içerisinde gerekli olan kara ambulans hizmeti de tarafımızca sağlanmakta; hasta yatağından alınıp, yatağına bırakılmaktadır. İstanbul/Ankara il sınırları içerisindeki kara ambulans hizmeti tarafımızca ücretsiz sağlanmaktadır.

Transferi onaylamanız halinde, sizden isteyeceğimiz evraklar tamamlandıktan sonra ortalama 2/3 saat içerisinde kalkış yapabilmekteyiz. Transfer süresi dikkate alınarak, hastamıza uçuş esnasında 1 veya 2 kişi refakat edebilmektedir.

Daha fazla göster

Seyahat Planı

Dahil / Hariç

Turun Konumu

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
Değerlendirme 0 review
Mükemmel
0
Very Good
0
Ortalama
0
Poor
0
Terrible
0
Toplamda 1 - 0 ile 0 gösteriliyor

Bir yorum yazın

Created with Sketch.
İndirim ₺0