AMASRA TURU

Misafirlerimizi belirtilen noktalardan aldıktan sonra öncelikle yol üzerinde, Roma Dönemi’ne ait ve ülkemizde tek yol anıtı olma özelliğine sahip ufka kabartma tekniği ile kayalara oyulmuş Kral Heykeli ve Roma’nın simgesi kartal figüründen oluşan “Kuş Kayası” yol anıtını ziyaret ediyoruz.

Devamını Oku

ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU

Marius massa maecenas et id dictumst mattis” Donec fringilla ac parturient posuere id phasellus erat elementum nullam lacus cursus rhoncus parturient vitae praesent quisque nascetur molestie quis

Devamını Oku

GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR TURU

Misafirlerimizi belirtilen noktalardan aldıktan sonra öğrenci şehri olarak da bilinen Eskişehir’e varıyoruz. İlk gezi noktamız içinde yapay plaj bulunan Kent park, burada kısa bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Ardından sporculardan, politikacılara kadar birçok ünlünün balmumu heykeli olan Bal Mumu Heykel müzesini geziyoruz. Odun pazarı bölgesine geçerek 16. Asırdan beri Eskişehir tarihinde bulunan Kurşunlu Cami ve Külliyesini ziyaret ediyoruz. Külliye içerisine bulunan Lületaşı Müzesini, Cam Sanatları Atölyesini ve Cam fırınlarının bulunduğu galerileri geziyoruz. Eskişehir turumuzda alışveriş için de serbest zaman verilecektir.

Devamını Oku

LAVANTA TARLALARI VE PAMUKKALE TURU

Varius massa maecenas et id dictumst mattis. Donec fringilla ac parturient posuere id phasellus erat elementum nullam lacus cursus rhoncus parturient vitae praesent quisque nascetur molestie quis

Devamını Oku

ŞANLIURFA GÖBEKLİTEPE PEYGAMBERLER ŞEHRİ

Asırlardır İnsanlık tarihine ve Anadolu tarihine tanıklık etmiş, Peygamberler Şehrini doyasıya görüyoruz sizde bize katılın!!

Devamını Oku